Teraz jest Wt, 14-08-2018, 21:05

Godziny sesji | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: So, 21-05-2016, 08:27 
Nowy użytkownik

Zapraszam do zapoznania się z moim postem na temat Forex. Przedstawiam swoje doświadczenia z tym rynkiem. http://www.blogbezcenzury.pl/prawda-o-forexie

PostNapisane: Pn, 23-05-2016, 21:59 
Stały bywalec

Pochwały: 3
Zgadzam się z tym artykułem w prawie 100 procentach,
sprzedawcy tych usług działają bardzo agresywnie i chodzi tylko o wyrwanie kasy,
nieraz już chciałem ich zgasić i mówie: to dlaczego sam/a nie zainwestujesz w to swoich pieniędzy, skoro to taka zajebista okazja?
na takie pytanie zazwyczaj otrzymuje się odpowiedź: jak najbardziej inwestuje i mogę się pochwalić panu zyskami, proszę tylko podać adres email, abym mógł wysłać print screena platformy z zamkniętymi transakcjami.
oczywiście screen dochodzi i tam lipa, bo gołym okiem widać, że ściema, demo albo inne wynalazki.
Więc zadaje pytanie: skoro tak zajebiście ci idzie i dobrze zarabiasz na 'inwestycjach' forex, to co Ty robisz tam jeszcze na tym telefonie jako telemarketer?
:D:D

Widzę co mnie bardzo smuci, że poważne banki również zaczynają stosować podobne taktyki po przez telemarketerów i swoich pracowników, aby sprzedawać swoim klientom jakieś tam zbędne produkty i usługi.

Tak naprawdę to wszystko jest ściema, a jak chcesz zarobić konkretną kasiorę to musisz w każdym biznesie coś dać od siebie i w to włożyć (pracę, umiejętności i wiedzę), nie ma żadnych cudów i nic za darmo :D

PostNapisane: Wt, 24-05-2016, 18:00 
Nowy użytkownik

Zgadza się, te printscreeny to ściema. Większość telemarketerów nie ma pojęcia jaki produkt sprzedają oraz nie wiedzą na czym to polega. 99% tych telemarketerów nie inwestuje na Forexie, a ten pozostały 1% co najwyżej gra na koncie demo.

Najzabawniejsze jest to, że wkurzali się jak mówiłem, że to call center, więc jeśli ktoś ich nazywa telemarketerami, to dla nich to jest wielka zniewaga:)

PostNapisane: Śr, 15-06-2016, 13:35 
Nowy użytkownik

Jeśli szukacie ciekawych ofert easyMarket prowadzi konkurs. Można w nim wygrać stanowisko traderskie
sami zobaczcie, poniżej informacje

http://www.easymarkets.com/gtw/6298631.aspx

Godziny sesji | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]