Teraz jest N, 25-02-2018, 05:31

Godziny sesji | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt, 28-07-2015, 14:45 
Nowy użytkownik

xXx napisał(a):
Chodzi tylko o spam w jego stopce...

Jaki spam człowieku sam masz spam w stopce czcionką 20 napisane jakieś dyrdymały sorry ale to jest śmieszne tacy ludzei jak ty.

PostNapisane: Wt, 28-07-2015, 15:38 
Pasjonat

Pochwały: 46
Wertunkop napisał(a):
xXx napisał(a):
Chodzi tylko o spam w jego stopce...

Jaki spam człowieku sam masz spam w stopce czcionką 20 napisane jakieś dyrdymały sorry ale to jest śmieszne tacy ludzei jak ty.

No i mamy merytoryczną dyskusję.
Kolega Wertunkop ładnie zabłysnął merytorycznym pierwszym postem. Oby tak dalej, a będzie jeszcze gorzej niż jest.

PostNapisane: N, 16-08-2015, 17:15 
Nowy użytkownik

Storek napisał(a):
Oglądałem webinar omawiający strategie dla tych co nie maja zbyt wiele czasu dla forexu. Czyli tak jak w tytule dla pracujacych. Strategia przewiduje max 1 godzine dziennie wieczorową porą celem analizy i złożenia zleceń. Sam jeszcze nie testowałem strategii ale zamierzam się nią zająć na koncie demo.

Myślę, że ta "strategia" w ogóle nie powinna konta demo opuszczać. Z całym szacunkiem, ale jeżeli ktoś uważa że poświęcając godzinę dziennie na trading coś zarobi w dłuższej perspektywie czasu to albo ktoś mu porządnie nakłamał albo w cuda wierzy. Godzina dziennie nie pozwoli nawet na rzetelne zweryfikowanie tego co się w danym dniu na forexie wydarzyło. Webinar był zapewne sponsorowany przez jednego z polskich brokerów typu Market Markers ? ;)

PostNapisane: N, 16-08-2015, 19:08 
Stały bywalec

Pochwały: 1
Może dla kolegi PA jest nowością i brak zrozumienia tematu. System przewiduje zagrania z poziomu D1. Codziennie analizując wykresy i zaznaczając wcześniej istotne SR to godzina dla kilku par aż nadto:). No chyba że pojawienie się jednej świeczki na wykresie powoduje wręcz popłoch dla analizującego:). Można się w nią wpatrywać nawet dłużej niż jedna godzina;). Albo ją mierzyć cyrklem na wiele różnych sposobów:)

PostNapisane: N, 16-08-2015, 22:03 
Pasjonat

Pochwały: 46
Piotr80 napisał(a):
Storek napisał(a):
Oglądałem webinar omawiający strategie dla tych co nie maja zbyt wiele czasu dla forexu. Czyli tak jak w tytule dla pracujacych. Strategia przewiduje max 1 godzine dziennie wieczorową porą celem analizy i złożenia zleceń. Sam jeszcze nie testowałem strategii ale zamierzam się nią zająć na koncie demo.

Myślę, że ta "strategia" w ogóle nie powinna konta demo opuszczać. Z całym szacunkiem, ale jeżeli ktoś uważa że poświęcając godzinę dziennie na trading coś zarobi w dłuższej perspektywie czasu to albo ktoś mu porządnie nakłamał albo w cuda wierzy. Godzina dziennie nie pozwoli nawet na rzetelne zweryfikowanie tego co się w danym dniu na forexie wydarzyło. Webinar był zapewne sponsorowany przez jednego z polskich brokerów typu Market Markers ? ;)

Webinaru nie oglądałem i nie wypowiem się co do tego systemu, ale godzina to bardzo dużo. Oczywiście jeśli jest ktoś odpowiednio przygotowany i zakładając również, że wie co robi.
Jeśli ktoś ogarnia poprawną analizę wcześniej ma przygotowaną dobrą bazę wyjściową to 10-20 minut wystarczy żeby zweryfikować wszystkie pary na intraday zrobić to można 2-3 razy dziennie i daje to godzinę. Ktoś kto zagrywa właśnie intraday w większości tylko czeka i ma ustawione alerty. Zagrywanie na D1 to już zupełnie inna bajka i nie wiem co można przez tą godzinę robić codziennie.

Natomiast dla niektórych błądzących "wieczność" to za mało i zgodzę się, że godzina to nic. Kiedyś połykałem dzień za dniem przy analizach. Natomiast takie ćwiczenia później procentują i pozwalają bardzo szybko przeanalizować rynek.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Godziny sesji | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]