Teraz jest Wt, 17-07-2018, 04:02

Godziny sesji | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz, 6-10-2016, 23:21 
Stały bywalec

Nie zagrywaj w środku konsolidacji, ale po jej wybiciu . Jak chcesz ustawiać ciasny SL to musisz się liczyć z częstymi stratami. Łatwiej nie tracić na wyższych TF. Na niskich TF trzeba się trochę opatrzyć z rynkiem. Wykresy są te same, ale inaczej się rynek zachowuje. Ja niski TF wykorzystuje do tego, aby wyrysował mi już trend i pokazał mi że rynek odwrócił . A strefę wybieram na wysokim TF. Ty na jednym TF wybrałeś i strefę i wejście. Przy takich wejściach Tp musi być też ciasne i wynikające z niskiego Tf inaczej będziesz czeto tracił i miał niską skuteczność.
Pokaz.gif

Tak powinno być rozegrane Twoje wejście.
pokaz rozegrania wejścia.gif

-- Dodano: Pt, 7-10-2016, 00:06 --

Na każdym interwale wykres wygląda tak samo, ale świece mają inną wartość. świeczka z d1 coś znaczy świeczka z m5 nic nie znaczy. Na niskich interwałach trzeba patrzeć na układ świec a nie na pojedynczą świece. S/D wyszukujemy na wyższych interwałach a potwierdzenia szukamy na niższym interwale, ale parząc na układ świec a nie na pojedynczą świece. Im S/D wyższego TF tym może być silniejsza reakcja. Ja zajmuje tak pozycje.
pokaz moje wejście.gif

Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu. Musisz się zalogować.

PostNapisane: Pt, 7-10-2016, 00:32 
Stały bywalec

A tak to wygląda w realu, to jest moje dzisiejsze wejście na AUD/USD D1
moja pozycja 07.10.2016.gif

Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu. Musisz się zalogować.

PostNapisane: Pt, 7-10-2016, 08:10 
Stały bywalec

cześć nekio,
możliwe że tak jest, gram swoje;

dzisiaj wejście w DAXa, wyrysowany trójkąt zwyżkujący gram na wybicie z niego górą, RR co najmniej 1:10, zobaczymy.

PostNapisane: Pt, 7-10-2016, 17:47 
Stały bywalec

Jeśli chodzi o SL to ustawiłeś z byt ciasno cena ma prawo zejść jeszcze niżej. Dopiero jak wywaliło by mojego sl to znaczy że rynek odwrócił i mamy spadki lub fejka. Na H1 mamy konsolidacje i obstawiam że dax będzie spadał Po wybiciu konsolidacji szukaj sella na dax Schemat poniżej
pokaz dax.gif

-- Dodano: Pt, 7-10-2016, 18:20 --

Jeśli będziesz w takich miejscach zagrywał to jest możliwe ugranie 10:1(to moje dzisiejsze wejście )
pokaz eurjpy.gif

-- Dodano: Pt, 7-10-2016, 18:34 --

Nie zagrywamy w konsoli, ale po jej wybiciu
DAX można tak rozegrać
pokaz 2 dax.gif

PostNapisane: N, 9-10-2016, 21:53 
Stały bywalec

jutro szukam Sell na DAXie, reszta na skrinie.

PostNapisane: Pn, 10-10-2016, 00:06 
Stały bywalec

Ja nie lubię grać w poniedziałek. Rynek robi dziwne rzeczy (rynek określa się). Ostatnie 2 godziny dziwne nie ma żadnych swingów. Ja bym poczekał, aż zacznie sfingować. Gdyby to był środek tygodnia ja bym to tak rozegrał. Konsola została wybita, Ale trzeba pamiętać, że to ostanie 10 minut przed zamknięciem.
Pokaz dax po wek.gif

Nie wiem, czy zaczynasz zauważać podobieństwo w tych moich wejściach. Jak chce się systematycznie zarabiać i pewnie zarabiać to trzeba znaleźć układ co się powtarza i go cały czas rozgrywać. W tedy można stworzyć statystyki.

PostNapisane: Pn, 10-10-2016, 12:49 
Stały bywalec

Pochwały: 3
nekio, nie wiem jak kolega W12321, ale ja widzę podobieństwo, grasz po prostu czekając na wybicie z konsoli, czekasz na korekte, a pod/nad wybiciem ustawiasz zlecenie :D
Znowu W12321 gra zupełnie inaczej, bo chce wchodzić po najlepszej cenie, z małym SL wewnątrz konsoli za pomocą narzędzi jak LT, SR SD fibo itd.

PostNapisane: Pn, 10-10-2016, 20:23 
Stały bywalec

To co pokazuje na slajdach to dodatkowe potwierdzenie i łatwiej to zauważyć w dodatku jeśli zlecenie oczekujące zadziała i niema fejka to mamy nowy trend ale to samo podeście można zastosować w konsoli. Przy dolnym/ górnym ograniczeniu konsoli poczekać na jedną świeczkę obejmującą świeczki o przeciwnym ruchy i ustawienie zleceń
Pokaz dax w konsoli.gif

Buho A Ty jak byś zaproponował koledze W12321 zajmować pozycje?

PostNapisane: Pn, 10-10-2016, 21:08 
Stały bywalec

nekio napisał(a):
Buho A Ty jak byś zaproponował koledze W12321 zajmować pozycje?

skutecznie;

dzisiaj nic nie weszło;

koncepcja na jutro- szukać Sell na DAXie, najlepiej około godz.9.00;

zobaczymy co da się ukręcić.

PostNapisane: Wt, 11-10-2016, 09:10 
Stały bywalec

dzisiaj DAX na sell około godz.9.00;
SL 10 pips, TP 110 pips;

zobaczymy czy SL się obroni.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Godziny sesji | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]