Teraz jest N, 22-07-2018, 17:58

Godziny sesji | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: H4
PostNapisane: Śr, 15-05-2013, 19:58 
Stały bywalec

Pochwały: 3
Dzisiaj to mnie chwila słabości napadła, myślałem że popłynę całkiem z hajsem, w sumie odpaliłem 12 wejść
10 pierwszych wejść skończyło się SL`em, już myślałem że nie odrobie,
2 ostatnie na szczęście zamknąłem z zyskiem i w sumie kończe dzień na stracie -9

jak bym grał na jakimś wysokim TF i by mi seria 10 SL`i wpadła to bym chyba psychicznie nie wyrobił :D
czas trwania pozycji im dłuższy to działa na niekorzyść

pokazuje tylko wejścia zyskowne i stratne z GBPUSD dzisiaj bo tylko one wyglądają w miare sensownie
dodatkowo chyba przejdę na konto ECN albo STP bo tu nie mam możliwości ustawienia małego SL od wejścia, a w niektórych przypadkach moge bez problemu pozwolić sobie na SL poniżej 2 pips

Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu. Musisz się zalogować.

PostNapisane: Śr, 15-05-2013, 22:58 
Stały bywalec

Pochwały: 1
to już chyba nie jest handel na H4 jak sugeruje tytuł - raczej skalpowanie. Kiedy się to u Ciebie zmieniło?

PostNapisane: Cz, 16-05-2013, 08:55 
Stały bywalec

Zobacz jak rynek się zmienił teraz zagrać coś na h4 jest trudno, na h1 i niżej może jeszcze da radę, ale h4 umarło (ewentualnie D1 i wyżej).

PostNapisane: Cz, 16-05-2013, 21:37 
Stały bywalec

bartf77, zmieniło się bo mam trochę więcej czasu, a poza tym wole taką szybką grę, bo się czuję jak w kasynie, albo wejdzie, albo nie :D dodatkowo doskonale technikę w bardzo szybkim tempie, ale niedługo znowu już nie będe miał czasu, także planuje wrócić na D1/H4,
Czesiek, ważne że SR śmiga jak śmigało, no ale trzeba się dostosować do rynku,

dzisiaj troche wtopiłem, głównie przez brak dyscypliny
EURUSD: wejście w shorta zgodnie z założeniami, czyli TL i SR przebite, ale wycieli

GBPUSD: to wejście w shorta było chyba moim najlepszy wejściem jakie zrobiłem w życiu :) czyli wybicie SR, pullback i wejście prawie co do pipsa na szczycie, oby takich więcej

XAUUSD: pierwsze wejście spóźnione na przebicie TL i dodatkowo mocno cofneli i wycieli mnie,
drugiego wejścia nie powinno być wogle, a powinienem od razu poprawić LT i czekać na następne przebice, więc i to cofneli i wycieli,
trzecie wejście było dobre, ale zjechali troche i zaczeli się konsolidować, to pomyślałem że pewnie zaraz mnie wytną, więc bez namysłu zamknąłem pozycje, jak by nie to i bym poczekał 4 minuty to bym był teraz ładnie zarobiony, no ale mam takie szczęście i to nie pierwszy raz.

tydzień ogólnie zamykne na stracie -24,3 (21 wejść: 14 stratnych, 2 na BE i 5 zyskownych)

Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu. Musisz się zalogować.

PostNapisane: Pt, 17-05-2013, 10:51 
Stały bywalec

Pochwały: 1
Liczysz wynik w RR, w % konta, czy w pipsach?

PostNapisane: Pt, 17-05-2013, 20:17 
Stały bywalec

Arturro, ten wynik co podaje jest w pipsach,

miałem dzisiaj nie grać, ale plany się zmieniły i się skusiłem,

na EURUSD, wszystkie shorty były w miarę git, ale SL za mały, a ten trzeci short to dosłownie spread mi go wyciął, bo miałem na BE przestawiony jak byłem w ładnym proficie, 4 short na przebicie LT odpaliłem, bo ładnie spadało,

EURJPY, w sumie też wejścia nie były złe, bo na sensownych poziomach, ale wycieło mi wszystko, dwa ostatnie wejścia to już sam zamknąłem na stracie, bo sobie pomyślałem, że to dobrze się nie skończy (za duży SL), można powiedzieć że szczęścia zabrakło,

XAUUSD, tutaj ładnie mi short na wybicie z LT wszedł i to w dodatku po korekcie na M1, co ciekawe dosłownie jednym tickiem zrobili ponad 50 pips w dół, dlatego szybko z niego wyskoczyłem, bo równie dobrze mogli zrobić 200 pips w góre jednym tickiem i mi SL przeskoczyć,

Dzień na zysku 19,5 pips 12 wejść (8 stratnych, 1 na BE i 3 zyskowne)

Tydzień na stracie -4,8 pips 33 wejścia (22 stratne, 3 na BE i 8 zyskownych)

PostNapisane: Wt, 21-05-2013, 10:02 
Moderator

Pochwały: 22
Nie zrobiło się u Ciebie jakoś więcej tych zagrań ostatnio ? Odniosłem takie wrażenie patrząc na screen ostatni.

PostNapisane: Wt, 21-05-2013, 20:53 
Stały bywalec

To zależy, jak jestem przy kompie to gram, prawie zawsze mam tak że jak tylko włącze platforme to po kilku minutach siedzę już w jakiejś pozycji załadowany, a że na ostatnich screenach miałem mt4 odpalone prawie cały dzień to i zlecenia odpalałem wtedy, nie zawsze zgodnie z planem, bo zawsze musi przyjść chwila słabości.

Ogólnie zagonili mnie do roboty ostatnio i nawet w tym tygodniu nic nie odpaliłem i raczej przez kilka następnych tygodni, jak nie miesięcy, nic nie odpale, chyba że sie na D1 przeniose, albo będe grał po 20 :D
takie życie.

PostNapisane: Cz, 23-05-2013, 21:58 
Stały bywalec

Dobra udało się coś zagrać, dwa szybkie skalpy,

EURJPY, long po przebiciu na M1 TL, wyszłem na stracie nie czekając na SL bo zaczeli coś kombinować,

XAUUSD, short na odbicie od LT na M15, wejście po przebiciu lokalnego SR na M1, zamknąłem na zysku, bo coś nie chcieli cisnąć do dołu pomimo że na M5 ładna formacja się utworzyła podwójnego szczytu i objęcia.
w sumie to odbicie wciąż aktualne, ale bezemnie,
z tego co widzę po wykresach ładne akcje mnie ominęły, szczególnie na JPY , aż szkoda, bo jak miałem czas to tak nie cisneli :)

dzień i tydzień na zysku 11,2 pips

PostNapisane: Pt, 24-05-2013, 22:03 
Stały bywalec

EURUSD, pierwsze shorty po przebiciu f61 od góry, do tego szczyt fali i otwarcie, jednak wycieli,
dwa następne shorty to ta sama historia, ale po dotknięciu górnego nietestowanego SR`a, w sumie tam miałem wejść ale przegapiłem,

EURJPY, zacząłem grać po przebiciu TL, jednak wszystko mi na BE wycieli, a jedyne co udało mi sie wyrwać na plus to po kilku rekwotowaniach,
ogólnie rynek dzisiaj jakoś inaczej chodził, rekwotowania i cena skakała, może dlatego że piątek po południu.

tydzień na zysku +26,4 pips 10 wejść (2 stratne, 4 na BE, 4 na zysku)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Godziny sesji | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]