Teraz jest Śr, 25-04-2018, 23:38

Godziny sesji | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt, 12-02-2013, 19:12 
Stały bywalec

mkubuxk napisał(a):
Pierwszym krokiem według mnie dość trudnym dla osoby, która psychicznie nie radzi sobie z niegraniem jest stawianie wszystkich zleceń z limitu. I tylko obserwowanie ich czy nadal są aktualne Zacznij od wrzucania na forum wcześniej przygotowanych poziomów. Zleceń limit ewentualnie stop - o ile naprawdę chcesz coś poprawić, a nie tylko tak mówisz.

dzieki za rade tak tez zrobie

-- Dodano: Wt, 12-02-2013, 19:29 --

dzieki za podpowiedz co do rysowania SD tak mi sie wydawalo ze robie cos nie dokonca tak jak trzeba mam jeszcze pytanie co do okreslenia targetow czy bazujac na h4 dobrze je okreslilem?

-- Dodano: Wt, 12-02-2013, 19:53 --

eurusd analiza na najblizsze ruchy

-- Dodano: Wt, 12-02-2013, 19:59 --

usdchf

Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu. Musisz się zalogować.

PostNapisane: Pt, 15-02-2013, 21:12 
Stały bywalec

odkad zarejestrowalem sie na forum zalozylem sobie nowe konto demo i szukalem wejsc wedle zasad jakie znalazlem tutaj i musze sie pochwalic ze przy ryzyku 3% udalo sie uzyskac 16% profitu:) zobaczymy co bedzie dalej mam nadzieje ze teraz juz pujde w dobra strone , nie wrzucalem wejsc bo pochlonela mnie lektura , od poniedzialku postaram sie regularnie prowadzic dziennik bez wzgledu na to jakie beda rezultaty

tu moje 3 najlepsze i trzy najgorsze zagrania

kazdy komentarz mile widziany

Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu. Musisz się zalogować.

PostNapisane: Pt, 15-02-2013, 23:55 
Moderator

Pochwały: 22
Większość zagrań bardzo ładnych. Widzę że strefy na EU wyznaczyłeś bardzo podobnie do mnie a zagrałeś je jeszcze lepiej :)

Nie mniej jednak widzę jedno zagranie odstające od wszystkich innych. Spójrz na swoje screeny i spróbuj zgadnąć które to.

PostNapisane: So, 16-02-2013, 00:18 
Stały bywalec

mysle ze chodzi o sell na eurjpy a co najgorsze to nawet nie wiem czemu to gralem

PostNapisane: So, 16-02-2013, 15:31 
Stały bywalec

Dobrze wiedzieć, że komuś wychodzi. Jest motywacja do dalszej pracy. U mnie tez udaje się wypracować pewien zysk a później 1-2 głupie i nieprzemyślane zagrania i trace cały profit. Trzymać się wcześniej ustalonych zasad i uczyć się systematyczności i będzie coraz lepiej :-) Gratuluje udanych transakcji i powodzenia w przenoszeniu systemu na real :-)

PostNapisane: N, 17-02-2013, 15:55 
Stały bywalec

merho dzieki za slowa otuchy zobaczymy co bedzie dalej z tym moim graniem:) to jest narazie wynik z 3 dni i z gra na h4 na duzej ilosci par czyli moze byc naprwde roznie bo mam duzo wejsc , ogulnie staram sie ograniczac wejscia i dlatego zalozylem sobie drugie konto gdzie bede gral tylko na d1 i staral sie wchodzic tylko w sensowniejsze pozycje ,
i teraz mam prosbe do bardziej doswiadczonych graczy zeby w miare swojego czasu zajrzeli i napisali czemu by nie wchodzili w pozycje w ktora ja chce wejsc ( ja moge byc troche zaslepiony swoim wejsciem i niezauwarzyc tego co mowi o tym aby nie wchodzic w pozycje)

a tutaj pierwszy screan zagranie na odbicie od SR i pojawienie sie formacji swiecowej sugerujacej spadki oraz dywergencja na rsi

mam nadzieje ze do wieczora jeszcze cos wrzuce ( narazie analizy zajmuja mi duzo czasu)

PostNapisane: N, 17-02-2013, 16:58 
Stały bywalec

Strasznie duży ten SL. I zagranie CT moim zdaniem. Ale ja sie nie znam :)

PostNapisane: N, 17-02-2013, 17:11 
Moderator

Pochwały: 22
To jest górne ograniczenie większgo kanału wzrostowego więc istnieje możliwośc skonsolidowania się w tym obszarze - bardziej opłacalne dopóki się w nim znajdujemy było zagrywanie baz wzrostowych w dolnym jego ograniczeniu. To co narysowałeś to nie jest dywergencja. W taki sposób wszędzie można dopasować sobie dywergencję - nie o to chodzi w tradingu żeby najpierw zagrać spadki a potem wyszukać elementy które będą do tego pasowały.

PostNapisane: N, 17-02-2013, 17:46 
Stały bywalec

mkubuxk napisał(a):
nie o to chodzi w tradingu żeby najpierw zagrać spadki a potem wyszukać elementy które będą do tego pasowały.

a widzisz ja wlasnie tak analizuje wiedz dzieki za madre slowa

PostNapisane: N, 17-02-2013, 17:46 
Stały bywalec

Jak to powiedział jeden ze znanych mi traderów, "to co już spadło nie znaczy, że nadal będzie spadać" :-) Tak mi się przypomniało przy tej sytuacji :-)

Ostatnio edytowano N, 17-02-2013, 17:50 przez merho, łącznie edytowano 1 raz

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Godziny sesji | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]