Teraz jest N, 22-07-2018, 03:26

Godziny sesji | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt, 15-03-2013, 01:44 
Nowy użytkownik

Witam

Handluję na forexie od 4 lat, kokosów nie zarobiłem ale pewne rzeczy zrozumiałem przez ten czas. Chciałbym pokazać bardzo prosty system. Jeśli można go nazwać systemem.
Jest to po prostu klasyczna analiza techniczna w najprostszej postaci. Zawieram transakcje głównie na interwałach H4,H1,M30, a istotnych poziomów skąd można zawrzeć transakcje staram się znaleźć nawet na D1, W1.
Jeśli chodzi o wychodzenie z pozycji to nie mam dokładnie określonych momentów kiedy to robię, ale staram się wyciągnąć z każdego ruchu jak najwięcej.

Głównym założeniem systemu dzięki któremu w długim terminie mogę na nim zarabiać i zbierać kasę jest małe ryzyko. Bardzo małe. Prawdę mówiąc wyrosłem z prób zarabiania na scalpingu czy dorobieniu się na FX w ciągu miesiąca. Wolę zbierać tydzień w tydzień kwoty w miarę stałe i z czasem zwiększać pozycję jak pozwoli na to kapitał.

O tym jest ten Journal oraz mój blog do którego link jest w stopce. Ilośc transakcji na tydzień zależy od okazji które się pojawiają, gram na parach EUR/USD AUD/USD EUR/AUD GPB/USD. Gdyby ktoś miał jakieś pytania to zapraszam na priv.

Będę się starał wszystkie transakcje zamieszczać tutaj oraz na blogu.

reklamę blogu proszę umieścić w dziale reklam

Pozdrawiam

PostNapisane: Pn, 18-03-2013, 13:52 
Nowy użytkownik

Witam kolejne pozycje.
Łącznie zostały otwarte dwie transakcje po 1.0410 oraz jedna po 1.0405, a także w dalszym ciągu była otwarta transakcja z poziomu 1.0375.
Obecnie otwarte L na Edku, gra na domknięcie luki.

Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu. Musisz się zalogować.

PostNapisane: Pn, 18-03-2013, 17:38 
Stały bywalec

Dziennik zapowiada się dla mnie bardzo ciekawie. Powiedz mi, jeśli możesz oczywiście, czym było spowodowane że otworzyłeś nowe pozycje akurat pod koniec dnia, a nie np. zaraz po pierwszym wejściu kiedy cena podeszła do narysowanej przez Ciebie górnej bandy?

Godziny sesji | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]