Teraz jest Śr, 25-04-2018, 23:42

Godziny sesji | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
 Tytuł: D1 Dziennik
PostNapisane: Cz, 2-05-2013, 22:12 
Nowy użytkownik

Witam , od dłuższego czas zastanawiałem się nad otworzeniem dziennika i padło na to forum. Mój cel to umieszczenie w tym dzienniku 100 zagrań z perspektywy D1. Jeżeli uda się to będę z siebie bardzo zadowolony. to jest cel numer jeden. Kolejnym celem będzie uzyskanie profitu.-(tutaj taka małą uwaga gdy będę dodawał- piramidował pozycję wtedy jest liczone tylko jako jedno zagranie).
Jak będę grał?
Najprościej jak się da czyli szukanie pinów przy s/r; formacji double top down; sr plus lt
Prowadzenie pozycji : do s/r z W1 po dołkach
Zarządzanie kapitałem zamierzam wpłacić 1000 zł na grę 0.01 lotem , jeżeli będę miał wynik dodatni to rezerwuje dodatkowo w budżecie jeszcze około 10000 ale powoli jak to się mówi " małą łyżeczką się najesz nie dużą" nie chcę się napalać bo raz już poległem 800 zł ale grałem nijak , mam nadzieję ze wyciągnąłem wnioski cdn...

Tytuł: Re: D1 Dziennik
PostNapisane: Pt, 3-05-2013, 10:57 
Moderator

Pochwały: 22
Trzymam kciuki. Większość graczy porywa się na jak najniższe interwały, a tu taka niespodzianka - poziomy W1. 100 zagrań to dobry rok czasu. Zobaczymy czy starczy Ci wytrwałości.

PostNapisane: Pt, 3-05-2013, 13:58 
Stały bywalec

Pewnie dlatego, że minusem jest rzadkość występowania sygnałów, jeśli jednak już występują to mają wysoką sprawdzalność. Ciekawe jak to się rozwinie, życzę powodzenia.

PostNapisane: Pt, 3-05-2013, 18:44 
Pasjonat

Pochwały: 46
Ciekawie się zapowiada. Musisz tylko mieć na uwadze, że pozycje będą trwały dość długo i nie będzie zbyt wiele sygnałów.

PostNapisane: Pn, 6-05-2013, 09:28 
Stały bywalec

Wytrwałości życzę.
Też kiedyś grałem tylko z D1. Dobrze szło , do czasu aż nie straciłem cierpliwości. Co prawda sygnałów jest mało, ale plusem jest to , że nie musisz siedzieć tak długo przy kompie. Chyba, że ktoś to lubi to inna sprawa.

PostNapisane: Pn, 6-05-2013, 22:30 
Nowy użytkownik

niestety muszę przełożyć start dziennika dopiero po Zielonych Świątkach, sorki za niepotrzebne zaśmiecanie póki co , pozdrawiam

PostNapisane: Pn, 20-05-2013, 20:27 
Nowy użytkownik

Okey wracam po nieoczekiwanej przerwie.
1/100
Moim pierwszym zagraniem jest szort na eur/aud
ryzyko 2,528%

Motyw zagrania Poziom S/R Weekly plus LT(Tylko tutaj zastanawia mnie siła takowej lini gdyż została ona przecięta)
Będę starał się szukać takich miejsc gdzie jest szansa ze trend zmieni kierunek. Zdaję sobie z tego sprawę że może to spowodować obsuwkę kapitału i to nawet sporą lecz fakt jest że moje konto nie jest duże więc potencjalnie strata też nie będzie duża

Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu. Musisz się zalogować.

PostNapisane: Pn, 20-05-2013, 21:00 
Stały bywalec

no to powodzenia :D bo to będzie ciekawe, sam na tej parze szukam shorta, tylko, że na innym interwale

PostNapisane: Wt, 21-05-2013, 09:09 
Stały bywalec

Pochwały: 1
Witaj,
pozwól, że dorzucę swoje 3 grosze, to co właśnie napisałeś powinieneś sobie moim skromnym zdaniem wydrukować, oprawić i powiesić przed komputerem ku przestrodze jak nie powinieneś robić. Jeśli teraz nie wyrobisz sobie dobrych nawyków tj. nie wchodzenia w ryzykowne transakcje, ochrony kapitału - to nie myśl, że jak będziesz miał większy kapitał będziesz postępować inaczej. Graj tak jakby to co masz było dużym kapitałem który trzeba chronić i pomnażać a nie wystawiać na duże ryzyko.
Mam nadzieję, że to przemyślisz. :-)

wieczorex napisał(a):
Zdaję sobie z tego sprawę że może to spowodować obsuwkę kapitału i to nawet sporą lecz fakt jest że moje konto nie jest duże więc potencjalnie strata też nie będzie duża

PostNapisane: Wt, 21-05-2013, 22:21 
Nowy użytkownik

bart77 bardzo mądre słowa, nie można przecież traktować trejdingu jako gry hazardowej jeżeli nie zacznę regularnie zarabiać na mikro to jak mam zarabiać kase na dużej kasie niereealne, dzięki za uwagę pzdr

Godziny sesji | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]