Teraz jest Wt, 23-01-2018, 21:31

Godziny sesji | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 164 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn, 8-09-2014, 11:55 
Stały bywalec

Ciekawe, czy uda się dziś zagrać jeszcze kolejną falę spadków na GBPUSD. Obecnie wygląda na to, że podchodząc odpoczywamy, ale według mnie warto czuwać, bo to chyba najlepsze pipsy jakie można na ten moment zdobyć (ogólnie grając na osłabienie GBP na jakiejkolwiek parze). Na pozostałych parach zupełni nic się nie dzieje.

PostNapisane: Pn, 8-09-2014, 12:17 
Stały bywalec

Jak podejdą do 1.614 to chyba można coś tam jeszcze przyatakowac ale coś niemrawo to wygląda i pewnie poleci w dół.

PostNapisane: Pn, 8-09-2014, 12:19 
Stały bywalec

Ten poziom jest zbyt daleko, trzeba szybciej zagrywać, ja właśnie załadowałem kolejne Ski i czekam na kontynuację.

Lokalna sytuacja zmieniła się dla mnie na niekorzyść, wolę szybko wyjść na BE i poczekać na lepszy sygnał, mój został zanegowany.

PostNapisane: Pn, 8-09-2014, 12:59 
Stały bywalec

Ewentualnie poziom 1.612. Te świecuchy coraz bardziej kruche się robią.

PostNapisane: Pn, 8-09-2014, 13:15 
Stały bywalec

Ładnie przyspieszyły wzrosty. Dlatego jak się gra na przyłączenie do takiego intra trendu to trzeba być przygotowanym nie tylko na szybkie wejście, ale i na szybkie wyjście jakby pojawiały się niekorzystne ciała świec. Generalnie jak wszystko wygląda prawidłowo to niemal nie powinny występować świece przeciwne do pozycji, a jeśli się takie pojawiają to trzeba szybko wychodzić - ta sytuacja jest dobrym przykładem. Poza tym kontynuacja ruchu powinna być wyraźna i tutaj też tego zabrakło, ale takie rzeczy nie są widoczne przed otwarciem pozycji i właśnie dlatego trzeba reagować na to co robi cena, nie zostawiać pozycji samej sobie.

Ostatnio edytowano Pn, 8-09-2014, 13:26 przez bloodst4r, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Pn, 8-09-2014, 13:21 
Stały bywalec

No drobnica tam była konkretna ale wszystko może się wydarzyc. Ciekawe jak cena zareaguje na to 1.614. Tam będę się czaił na shorta.

PostNapisane: Pn, 8-09-2014, 13:29 
Stały bywalec

Ja bym póki co odpuścił, trochę się wszystko zmieniło, nie warto się sztywno trzymać początkowej prognozy jeśli rynek to wyraźnie neguje.

Owszem nadal widzę szansę na S, ale cena musi bardziej się wysilić, żeby pokazać, że chce iść w dół.

PostNapisane: Pn, 8-09-2014, 13:52 
Stały bywalec

Pochwały: 1
Munehisa Homma napisał(a):
No drobnica tam była konkretna ale wszystko może się wydarzyc. Ciekawe jak cena zareaguje na to 1.614. Tam będę się czaił na shorta.

nie żebym się powtarzał, ale na D1 wygląda to tak że jak narazie napewno nie ma możliwości zagrywania S - nie ma co się przypalać na szarpaninę na niskim interwale tylko cierpliwie czekać tam gdzie się powinno czekać - Ty podobno na D1, więc powinieneś podziękować nie wiem czemu (losowi?) że nie utopiłeś części depozytu w bezsensownym z punktu widzenia planu zagraniu! (NIEKONSEKWENCJA i przypalanie się na zarobek JUŻ, w tej chwili)

PostNapisane: Pn, 8-09-2014, 13:57 
Stały bywalec

Cytuj:
nie żebym się powtarzał, ale na D1 wygląda to tak że jak narazie napewno nie ma możliwości zagrywania S - nie ma co się przypalać na szarpaninę na niskim interwale tylko cierpliwie czekać tam gdzie się powinno czekać - Ty podobno na D1, więc powinieneś podziękować nie wiem czemu (losowi?) że nie utopiłeś części depozytu w bezsensownym z punktu widzenia planu zagraniu! (NIEKONSEKWENCJA i przypalanie się na zarobek JUŻ, w tej chwili)

Generalnie to masz racje. Gram na wyższych TF chociaż ostatnio wiele zmieniło się w moim tradingu ( nie szukam setup'u na D1 ) ale to dziennik Blood'a więc nie rozpisujmy się na ten temat. Chociaż korciło żeby zagrac ale nie rozgrywam także luz ;)

PostNapisane: Pn, 8-09-2014, 14:00 
Stały bywalec

Na FX nie używa się tego typu zwrotów jak "na pewno nie ma możliwości" itp. Nie będę mówił ile dziś zgarnąłem punktów na GBPUSD, bo nie o to w tym chodzi, a do tego wypaliła mi jeszcze krótka na AUDUSD, ale o tamtej transakcji nie wspominałem, bo pewnie już w ogóle zostałbym zlinczowany. Nie rozumiem tego forum, jak człowiek chce się podzielić swoim podejściem to od razu wszyscy są na nie!

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 164 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona

Godziny sesji | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]