Teraz jest Pn, 16-07-2018, 12:47

Godziny sesji | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt, 5-12-2014, 20:01 
Gaduła

Pochwały: 3
Cześć Jeremi,

Wczoraj EUR zdecydowanie się umocniło, wieczorem wyglądało na wykresie, że cena się jeszcze podniesie, ale ruch był na jakieś 30 p. a dzisiaj wróciło we wczorajsze rejony.

Ja łapałem kabla zgodnie z opisem , przed NFP było pod kontrolą, a to ostatnie wejście z PO i zamknąłem ze względu na weekend i mały ruch.

Długo Cię nie było na forum, miło Cię znowu widzieć aktywnym :o

GU_M5

2014-12-05_18-53_GU_M5.png

Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu. Musisz się zalogować.

PostNapisane: Pt, 5-12-2014, 20:53 
Stały bywalec

Jeremi napisał(a):
eden napisał(a):

Nie chcialbym byc uszczypliwy ale to co piszesz to troche zaklinanie rzeczywistosci - od wczorajszego EBC eur/usd spadlo 180 pkt od szczytu co zrobilo po przemowieniach Draghiego i przebilo wczorajsze minima wiec troche chyba nie tak z tym co piszesz. Mi wychodzi ze nalezalo i nalezy sprzedawac gorki i brac tylko shorty z wykresu (kazdy kolejna gorka i dolek na D1 jest nizej). A AUD to spada jak kamien dzien w dzien nowe minima to nie wiem gdzie na jakich poziomach by to skupywac aby zarobic

Ja rowniez "nie chcialbym byc uszczypliwy" ale euro nie spadlo wczoraj po "przemowieniach" Draghiego, wrecz przeciwnie, umocnilo sie. Oslabienie euro bylo spowodowane pozniejszymi zrodlami ECB, ktore poszly w eter po 18:30 (czyli juz po tym jak Mkubuxk napisal posta) - wiec wytykanie tego nastepnego dnia jest nie na miejscu bo analizy robi sie ceteris paribus. Naglowek z bloomberga mowil ze ECB przygotowuje QE na styczen, a tego nie mogles wiedziec ani bezposrednio wywnioskowac z konferencji Mario. Zobacz sobie jakie byly reakcje na indeksach o tej samej porze i wiedz, ze w wypadku polityki bankow centralnych to naprawde nie zalezy od gorek ani dolkow na D1: to gorki i dolki zaleza od tego.

pzdr

wiem po czym wczoraj spadlo EURO i ze ze mkubuxk pisal wczesniej i że nie mógł tego wiedzieć. Chodzi o to że ciagle pisze że optymalna strategia jest kupowanie dolkow na EUR / GBP / AUD a na tych parach mamy ciagle nowe minima. Gdyby EURO bylo tak mocno i skupywane to rynek nie pozwolibym wczoraj po pojechaniu do gory na 1,2456 na cofke o 70pkt a dzisiaj mamy nowe minima na parze EUR/USD. To jaka strategia okazala sie skuteczna? kupowanie wczorajszego dolka? czy sprzedaż wczorajszych szczytow? Na innych parach mamy tak samo nowe minima. Cenie jego analizy i opisy ale ciagle pisanie ostatnio o sprzedazy USD w stosunku do innych par okazuje sie w tym przypadku bledne - tylko to chcialem zauważyć

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Godziny sesji | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]