Teraz jest Śr, 25-04-2018, 10:23

Godziny sesji | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr, 17-12-2014, 21:49 
Gaduła

Pochwały: 3
Dzisiejsze złoto, lubię te sprawdzone poziomy :mrgreen:

2014-12-17_20-40_GOLD_M30.png

-- Dodano: Śr, 17-12-2014, 21:54 --

FED nie zmienia stóp ze względu na niską inflację spowodowaną niskimi cenami ropy, twierdząc że gospodarka USA ma się lepiej i bezrobocie spada.

-- Dodano: Śr, 17-12-2014, 22:20 --

22:45 pkb kwartalne w NZ w tej chwili cena na kiwi krąży wokół oporu dno jest na 0.766

Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu. Musisz się zalogować.

PostNapisane: Cz, 18-12-2014, 00:55 
Stały bywalec

No dzisiaj miazga była :D
widzę że ciekawie pary jenowe się zamknęły, także długie pozycje będe obstawiał :)

-- Dodano: Cz, 18-12-2014, 00:57 --

Storek, taka gra, jak Twoja obstawione pozycja na cukrze, na aż tak długi termin się nie opłaca, człowiek zbyt krótko żyje ;]

PostNapisane: Cz, 18-12-2014, 09:04 
Gaduła

Buho napisał(a):
widzę że ciekawie pary jenowe się zamknęły, także długie pozycje będe obstawiał :)

Storek, taka gra, jak Twoja obstawione pozycja na cukrze, na aż tak długi termin się nie opłaca, człowiek zbyt krótko żyje ;]

UJ obserwowałem, ale ciężko było dobrze wejść, za duża dynamika od 115800 do 117 i wystrzał na 118800 w kierunku trendu oczywiście.
Dla mnie zamknięcie ponad 120128 da informację.

Wczoraj informacje trochę namieszały, najpierw osłabienie dolara 80 p. i w drugą stronę 120 p. jeśli ktoś nie obserwował i zostawił otwartą i niezabezpieczoną pozycję to mógł się lekko ździwić :shock: :mrgreen:

PostNapisane: Cz, 18-12-2014, 10:38 
Moderator

Pochwały: 22
Bardzo fajnie dynamiczny rynek nam się zrobił. Długie swingi i ciągłe zwroty sytuacji jak chociażby na rublu. Nie mniej jednak po ogłoszeniu statementu FEDu ( wczoraj i brak usunięcia considerable period ) i rozliczeniu kontraktów futures/opcji w Piątek czeka nas spadek wolatywności. - jedyne na co warto uważać to EURCHF - SNB zaczęło działać wprowadzając ujemne depozyty - ale uwaga, jeżeli zaczęło działać to znaczy , że jest już zaniepokojone naporem na 1.20 i być może teraz zostanie odebrane to jako sygnał do ataku na 1.20 w najbliższym czasie - jakbym był dużym spekulantem który chciałby rozbić snb jak sorros kiedyś bank angli to tak bym odbierał dzisiejszą decyzję snb - na zasadzie , że już niewiele brakuje. Jeżeli kurs dłużej utrzyma się 1.20 to może rynek wymusi na SNB jakiś prograz skupu aktywów - na pewno sytuacja warta przyglądania się.
Z mojej strony to by było na tyle w tym roku. Jadę teraz powygrzewać się trochę na taki dłuższy urlop i jestem z powrotem pewnie coś koło połowy Stycznia.

PostNapisane: Cz, 18-12-2014, 22:52 
Stały bywalec

mkubuxk, miłego wypoczynku :D

na EURUSD siedzimy na dole i myślę, że można by longa ryzykować przeciw trendowi, ale to już jutro będe się ładował, zobacze co w nocy zrobią
na złocie coś się bawią, ale widzę to ssanie na longi ;]

Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu. Musisz się zalogować.

PostNapisane: Pt, 19-12-2014, 17:42 
Stały bywalec

Pochwały: 1
Buho napisał(a):

CFD na surowce to jedna z opcji. Można inwestować na foexie i jednocześnie na CFD. Forma dywersyfikacji ryzyka. Nie przesadzaj, że człowiek żyje 2-3 lata:). Poza tym cukier to nie jedyny CFD który obserwuje od jakiegoś czasu. Jest jeszcze ropa, złoto itp. co do opłacalności to każda pozycja która przynosi zysk "się opłaca". A jak widzisz na przykładzie cukru trejdy na nim mogą być bardzo długie i mocno dochodowe. Dynamika jest dużo większa niż na indexach giełdowych. A tam również spora grupa inwestuje i zarabia bo "się opłaca". Wszystko to kwestia gustu. I cierpliwości jeśli ktoś ma.

PostNapisane: Pt, 19-12-2014, 20:37 
Gaduła

Buho napisał(a):
mkubuxk, miłego wypoczynku :D

na EURUSD siedzimy na dole i myślę, że można by longa ryzykować przeciw trendowi, ale to już jutro będe się ładował, zobacze co w nocy zrobią
na złocie coś się bawią, ale widzę to ssanie na longi ;]

Ostatni trade w tym roku !

Zamknięte w złym miejscu, ale szkoda też było stracić to na BE :shock:

A teraz wakacje od rynków :mrgreen:

2012-01-17_20-20NU_M5.png

PostNapisane: Pt, 19-12-2014, 23:34 
Stały bywalec

No ja dzisiaj się nie popisałem, za mocno na te longi się napaliłem, okazje były i chyba wszedłem we wszystkie, ale na 1.23 coś ładnie trzymało, zamiast grać i brać co rynek daje :D
przynajmniej obrót brokerowi zrobiłem i dostane punkty bonusowe (jakaś promocja żeby spread i prowizje obniżyć :D)
Przerwy nie robie, będe grał przez święta :D

PostNapisane: So, 20-12-2014, 00:07 
Gaduła

Buho napisał(a):
No ja dzisiaj się nie popisałem, za mocno na te longi się napaliłem, okazje były i chyba wszedłem we wszystkie, ale na 1.23 coś ładnie trzymało, zamiast grać i brać co rynek daje :D
przynajmniej obrót brokerowi zrobiłem i dostane punkty bonusowe (jakaś promocja żeby spread i prowizje obniżyć :D)
Przerwy nie robie, będe grał przez święta :D

Strasznie długo męczyli te poziomy, ja widziałem wyraźnie UJ był bardzo czytelny od wczoraj i NU, wybrałem ten drugi do wejścia. Był profit i reszta mnie mało interesowała :mrgreen:

Odpoczynek od wykresów jak dla mnie jest wskazany . Było trochę palpitacji serca w tym roku szczególnie jak przy danych spread się rozszerzał, jeśli ktoś coś takiego przeżył to wie o co chodzi :twisted: Medytacja pomaga i bieganie - polecam .

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Godziny sesji | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]