http://fx-forum.pl/

Prośba o napisanie EA
http://fx-forum.pl/viewtopic.php?f=14&t=971
Strona 1 z 1

Autor:  Iceeman [ Śr, 10-02-2016, 02:07 ]
Tytuł:  Prośba o napisanie EA

Witam.
Chciałem sobie napisać dość prosty ea ale jednak mnie to przerosło gdyż mam zerowe pojęcie o programowaniu ale korzystając z generatora ea np. tego znajdującego się tutaj http://sufx.core.t3-ism.net/ExpertAdvisorBuilder/ przetestowałem sporo "banalnych strategii" typu przecięcie się dwóch MA albo EMA połączone z RSI i wiele innych możliwości a to co bym chciał teraz uzyskać albo jest nie możliwe za pomocą tej strony albo po prostu nie wiem jakie opcje wybrać i trzecia możliwość jest to niemożliwe, przejdę teraz do konkretów o co mi chodzi:

1. otwarcie pozycji kupna gdy MA 144 jest pod cena, sprzedaży gdy MA 144 jest nad ceną (to akurat b. proste)
2. gdy pozycja zostanie otwarta automatycznie zleca zlecenie oczekujące w przeciwnym kierunku z lotem x2(w odległości 40pip)
3. po osiągnięciu TP zamyka wszystkie pozycje

czyli warunek 1 spełniony otwiera się przykładowo zlecenie kupna to zlecenie ma TP40pip SL80pip jeżeli rynek pójdzie w górę bierzemy TP i jest fajnie :) ale jeżeli zawróci to 40pip od ceny otwarcia w przeciwnym kierunku otwiera się zlecenie przeciwne w tym przykładzie sprzedaży z lotem x2 z takim samym SL80pip i TP 40pip (teraz SL i TP będą się pokrywać czyli TP pierwszej pozycji i SL drugiej pozycji będą na tym samym poziomie) i po osiągnięciu dowolnego TP zamyka wszystkie otwarte pozycje.

Mam nadzieje ze w miarę zrozumiale opisałem o co mi chodzi i jak by ktoś był tak miły i napisał taki ea albo jak można go zrobić tym generatorem ea co podałem w pierwszej części posta będę bardzo wdzięczny

Z góry dziękuje.

Autor:  pysio_godol [ Wt, 16-02-2016, 10:04 ]
Tytuł:  Re: Prośba o napisanie EA

Skąd wiesz, że to będzie zarabiać? I dlaczego akurat 144?

Autor:  Iceeman [ Wt, 16-02-2016, 13:54 ]
Tytuł:  Re: Prośba o napisanie EA

Tego właśnie nie wiem dlatego chce ea żeby po testować na dłuższym okresie czasowym, już sporo ea testowałem i zawsze się trafił moment ze praktycznie wszystko się zerowało, a dlaczego 144 moim zdaniem mniej fałszywych wybić ale to najłatwiej zmienić i właśnie przetestować ale widzę że nie ma chętnych żeby pomóc

Autor:  pysio_godol [ Wt, 23-02-2016, 14:24 ]
Tytuł:  Re: Prośba o napisanie EA

Szybciej sam nauczysz się pisać proste EA. To nie jest jakaś wielka filozofia. W necie znajdziesz mnóstwo tutorial i.

Autor:  adam343 [ Pn, 27-11-2017, 15:03 ]
Tytuł:  Re: Prośba o napisanie EA

Jeśli masz ochotę na chwilę wytchnienia w kobiecym towarzystwie, efektowne i atrakcyjne dziewczyny znajdziesz w agencji http://www.cheapestescorts.com działającej w całym Londynie. Masz ochotę na gorące spotkanie? Po prostu zadzwoń i umów się z wybraną dziewczyną.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/