Teraz jest Wt, 17-07-2018, 03:54

Godziny sesji | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr, 4-09-2013, 12:39 
Stały bywalec

Pochwały: 1
Po raz kolejny napisałem odpowiedź w jednym z wątków. Odpowiedź na pytanie skierowane bezpośrednio do mnie. Czekam kolejny dzień na łaskawą akceptację Moda Cenzora żeby mogła się ona ukazać na forum.
Modowie jeśli przyjęliście sobie za punk honoru stać na straży poprawności merytorycznej treści zawartych na forum to wykonujcie swoje zadania sumiennie. Ocenzurować i puszczać dalej. :(

PostNapisane: Śr, 4-09-2013, 13:18 
Gaduła

Pochwały: 4
Tez tak miałem. Chociaż napisałem tylko jak przetłumaczyć rosyjska stronę na polski (?)

PostNapisane: Śr, 4-09-2013, 13:43 
Pasjonat

Pochwały: 46
JAREK67 napisał(a):
Po raz kolejny napisałem odpowiedź w jednym z wątków. Odpowiedź na pytanie skierowane bezpośrednio do mnie. Czekam kolejny dzień na łaskawą akceptację Moda Cenzora żeby mogła się ona ukazać na forum.
Modowie jeśli przyjęliście sobie za punk honoru stać na straży poprawności merytorycznej treści zawartych na forum to wykonujcie swoje zadania sumiennie. Ocenzurować i puszczać dalej. :(

Jarku dzięki temu jest zapewne porządek, a cierpliwość to skarb i na każdym kroku trzeba ją ćwiczyć w szczególności przydaje się do tradingu :)

PostNapisane: Śr, 4-09-2013, 14:17 
Stały bywalec

Pochwały: 1
Cześć Kris. Generalnie to raczej chodzi o to, że odbieram to jako próbę "kneblowania mi ust". Trochę się "wycieram" na forach, polskich i zagranicznych i nigdzie nie spotkałem się z taką inwigilacją userów. Mówiąc wprost irytuje mnie to każdorazowe udowadnianie że "nie jestem wielbłądem". O tym, że to skutecznie zniechęca do jakiejkolwiek aktywności tutaj przekonywać chyba nie muszę.
pzdr

PostNapisane: Śr, 4-09-2013, 17:55 
Pasjonat

Pochwały: 46
JAREK67 napisał(a):
Cześć Kris. Generalnie to raczej chodzi o to, że odbieram to jako próbę "kneblowania mi ust". Trochę się "wycieram" na forach, polskich i zagranicznych i nigdzie nie spotkałem się z taką inwigilacją userów. Mówiąc wprost irytuje mnie to każdorazowe udowadnianie że "nie jestem wielbłądem". O tym, że to skutecznie zniechęca do jakiejkolwiek aktywności tutaj przekonywać chyba nie muszę.
pzdr

Myślę, że odbierasz to zbyt personalnie nikt nikomu nie knebluje tu ust, są dwa takie działy w których posty są zatwierdzane przez modów. Na innych forach są inne formy, a na tym jest właśnie taka. Są takie fora gdzie jest totalny bałagan żeby był porządek to ktoś musi czuwać nad tym. Jarku pisząc w tych dwóch działach Biblioteka lub Przydatne narzędzia taki jest regulamin tych działów, więc zupełnie nie rozumiem skąd taka Twoja frustracja.
W pozostałych działach można pisać bez zatwierdzenia moda np Programowanie.
Masę osób wkłada tu masę pracy nie po to żeby kneblować się na wzajem tylko po to żeby coś konstruktywnego nauczyć się. Wiem po sobie, że najgorszym z możliwych jest dostosowanie się do jakiś zasad, ale tka na prawdę bez tego byłby na świecie chaos.

PostNapisane: Śr, 4-09-2013, 19:43 
Moderator

Jarek67 codziennie jestem na forum i sprawdzam, czy sa nowe posty do zaakceptowania. Czasem trzeba na akceptacje troche zaczekac, bo my moderatorzy tez mamy swoje zycie i nie siedzimy bez przerwy przy komputerze. Tak napisal Kris moderowane sa tylko dwa dzialy, poniewaz szczegolnie nam zalezy na uniknieciu w nich balaganu. Rozumiem, ze czasem moze byc to denerwujace, ale niestety nie ma rozwiazan idealnych.

Godziny sesji | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]