Teraz jest Wt, 20-02-2018, 11:28

Godziny sesji | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: N, 20-10-2013, 13:17 
Stały bywalec

Pochwały: 1
Kris.
Mój post był wyrazem irytacji na mechanizmy cenzury , które tu są standardem. Rozumiem, że można filtrować poprawność polityczną nowego piszącego i jestem jak najbardziej za tym. Jeśli jednak kolejny raz mój wpis podlega ocenie merytorycznej i kolejny raz "puszczacie go na antenę" to chyba coś jest nie tak. Przecież kolega prosił o wyjaśnienia dotyczące wskaźnika, który został zamieszczony przeze mnie zamieszczony i opisany. A Wy teraz chcecie oceniać, czy moja odpowiedź będzie właściwa?
Mam za każdym razem czuć się jak uczeń po egzaminie czekający na wynik ? Poznaliśmy się i wiesz, że szkoły raczej mam już za sobą.
I poddawanie mnie za każdym razem takiej procedurze jest dla mnie obraźliwe.
Oczywiście nikt mnie nie zmusza do pisania na tym forum czegokolwiek i przynajmniej w tym zakresie decyzja należy do mnie.
Obiecuję jednak, że więcej tego zarzutu nie będę już podnosił.
Nie chciałem również nikogo obrazić. Po prostu odgryzłem się.
pozdrawiam

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Godziny sesji | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]