Teraz jest Wt, 17-07-2018, 22:42

Godziny sesji | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr, 4-09-2013, 14:28 
Stały bywalec

Pochwały: 1
W konkursie na najbardziej lojalną społeczność userów.
W związku z tym nie przyjmują żadnej krytyki. I wszelkie niepochlebne posty lądują w koszu.
Do kosza proponuję ;)

PostNapisane: Śr, 4-09-2013, 18:06 
Administrator

JAREK67 napisał(a):
W konkursie na najbardziej lojalną społeczność userów.
W związku z tym nie przyjmują żadnej krytyki. I wszelkie niepochlebne posty lądują w koszu.
Do kosza proponuję ;)

Jarek67 chyba masz dziś gorszy dzień.

Krytyka jest mile widziana, ale konstruktywna i zapisana w odpowiednim do tego dziale np "Admin i Moderatorzy". W dwóch działach moderowanych "Biblioteka" i " Przydatne narzędzia" jest regulamin gdzie dokładnie opisane zostało jak to funkcjonuje. Nie rozumiem skąd to zdziwienie, że trwa to jakiś czas. To tworzą ludzie dla ludzi a nie roboty, które siedzą i klikają tak lub nie, wymaga to trochę czasu. Dodatkowo nadal jeszcze trwa okres urlopowy.

Miłego dnia
Administracja Forum

PostNapisane: Śr, 4-09-2013, 18:22 
Stały bywalec

Kończąc ten wątek.
Nie ja mam gorszy dzień, tylko zasady funkcjonowania tego forum są irytujące. Skoro jestem na tym forum już od dłuższego czasu. Skoro napisałem kilkadziesiąt postów, wkleiłem ileś tam załączników z kodami, screenami etc. To dlaczego kiedy chcę odpowiedzieć publicznie userowi, który zadaje publicznie pytanie skierowane do mnie dostaję plaskacza w twarz (bo to tak odbieram) z takim mniej więcej przekazem: "Chwila Jarek67 musimy sprawdzić co tam nabazgrałeś i czy nie jesteś forumowym trollem"
To mi tu nie pasuje. Reszta jest OK.

Również pozdrawiam

PostNapisane: Śr, 4-09-2013, 18:33 
Administrator

Jarek67 nie da się tego obecnie inaczej ustawić, każdy post w dziale do moderacji jest moderowany bez względu na rangę użytkownika. Tak to działa od strony technicznej.

Twój pomysł przedyskutujemy odnośnie wprowadzenia braku moderacji w tych działach po randze użytkownika.

Pozdrawiamy
Administracja Forum

PostNapisane: Śr, 4-09-2013, 21:57 
Stały bywalec

Ok. Mam nadzieję, że się uda to zmienić.
Proponuję zakończyć wątek.
Pozdrawiam

PostNapisane: So, 19-10-2013, 23:39 
Stały bywalec

Ile czasu musi czekać wpis na tym obleganym przez userów forum na decyzję szanownych cenzorów o dopuszczeniu go do publikacji ?
To jest forum? To jest jakaś porażka.
:shock:

PostNapisane: So, 19-10-2013, 23:52 
Moderator

Pochwały: 22
Moderacja w 2 pierwszych działach może trwać nawet do 48h. Spowodowane jest to tym ,że w tych działach staramy się selekcjonować materiał tak żeby użytkownik otrzymywał tylko najlepszy materiał. Pisałeś już wielokrotnie o tym. Bierzemy to pod uwagę. Każdy inny jest wolny od moderacji i posty dodawane są od razu. Proszę Jarek byś nie otwierał wielokrotnie o tym tematów. Usłyszeliśmy Twoje zdanie i je szanujemy.

viewtopic.php?f=27&t=60

PostNapisane: N, 20-10-2013, 00:06 
Stały bywalec

Moderować wątek, w którym omawia się aspekty czysto techniczne? Tak ma wyglądać dyskusja?
Pytanie.
Mija 48 h.
Odpowiedź.
Przecież to absurd!

PostNapisane: N, 20-10-2013, 00:07 
Moderator

Pochwały: 22
Jest to wątek w którym głównie dodaje się materiały: tupu wskaźnik albo literatura, dlatego staramy się przeglądać rzeczy które są dodawane. Jest to tylko dodatkowa praca po naszej stronie, ale chcemy by było jak najlepiej. Postaraj się spojrzeć na to od tej strony.

PostNapisane: N, 20-10-2013, 10:58 
Pasjonat

Pochwały: 46
JAREK67 napisał(a):
Ile czasu musi czekać wpis na tym obleganym przez userów forum na decyzję szanownych cenzorów o dopuszczeniu go do publikacji ?
To jest forum? To jest jakaś porażka.
:shock:

Jarek mam do Ciebie małą uwagę z tego co Cię poznałem to wydaje mi się, że jesteś bardzo rozsądnym na poziomie gościem.

W to forum masę ludzi wkłada bardzo dużo wiedzy i czasu dzieląc się doświadczeniem. Używając sformułowania, że to porażka obrażasz Wszystkie osoby, które tu piszą między innymi też mnie. Ty również poświęcasz masę czasu na strategie, testy, EA itd i nikt Cię nie obraża więc szanuj innych i nie zmuszaj mnie żebym zmienił zdanie o Twojej sympatycznej osobie.

Osobiście uważam, że z tym moderowanym działem jest tak jak z biblioteką która ma bibliotekarza.
Nie jest to dział do prowadzenia dyskusji, a do zamieszczania wyselekcjonowanych materiałów. Jeśli wszystko jest wszędzie to tak jakby nie było nigdzie. Odnalezienie ciekawych materiałów zajmuje bardzo dużo czasu w internecie i każdy kto zaczynał przygodę z FX o tym doskonale wie. Trudno jest przeczytać coś co może być dobrym materiałem. W końcu nie da się przeczytać wszystkiego. Każdy z Nas kto trochę w tym siedzi naczytał się wielokrotnie wiele bezsensownych rzeczy marnując na to czas i jest wstanie wskazać wartościowe materiały. Dla osób początkujących jest to czarna magia i można im w ten sposób pomóc aby zaczęli od dobrych treści, co nie wyklucza, że i tak naczytają się masę niepotrzebnych tekstów.

Równie dobrze można napisać dział bez postów i ze sloganem poszukaj sobie w google tam jest wszystko i o wiele więcej.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Godziny sesji | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]