Teraz jest Pt, 25-05-2018, 16:59

Godziny sesji | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: HotForex
PostNapisane: Śr, 28-08-2013, 10:13 
Nowy użytkownik

Szanowni Panstwo,

nazywam się Martyna Gil. Jestem opiekunem klienta w firmie HotForex, która jest wielokrotnie nagradzanym
brokerem na rynku forex i rynku towarowym, świadczącym usługi oraz zapewniającym narzędzia transakcyjne zarówno
dla klientów detalicznych jak i instytucjonalnych.

Z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania, zapraszam do kontaktu.

Martyna Gil
+ 48 690 225 839
+ 48 22 212 86 34
poland@hotforex.com
http://www.hotforex.com

Tytuł: Re: HotForex
PostNapisane: Śr, 29-10-2014, 16:11 
Stały bywalec

Witam,
Czy ktos z usytkownikom moze wypowiedziec sie na temat HotForex? Testuje wlasnie ich demo, wszystko wyglada ok pod wzgledem egzekucji i spreadow, ale czy jest tak rowniez na koncie real?

PostNapisane: Wt, 4-11-2014, 15:31 
Stały bywalec

Mam znajomego ktory ma konto w hotforex. Nie slyszalem aby narzekal a wiem ze cos tam zarabia. Szczegolow nie znam

PostNapisane: Śr, 5-11-2014, 15:57 
Stały bywalec

Cześć,
ja testowałem dłuższy czas demo i przesiadłem się ostatecznie na real. Rachunek mam dość krótko bo z 2 tygodnie ale jak na razie problemów żadnych nie ma. Na danych pozycje gładko wchodzą bez rekwotów, a akurat to dla mnie istotne. Jak na razie nie testowałem wypłat więc jak ktoś na forum już to przerabiał to będę wdzięczny za info.

PostNapisane: Pt, 7-11-2014, 13:24 
Stały bywalec

Zaczalem przeswietlac brokera troche szerzej i do tej pory wyglada wszystko ok. A testowales juz bonusy?

https://www.hotforex.com/pl/deposit-wit ... rings.html

PostNapisane: Pn, 10-11-2014, 11:20 
Stały bywalec

Przyłączam się do pytania ws. bonusów. Testowałem wcześniej XM i był problem z ich włączeniem (kilka razy musiałem się kontaktować żeby je uruchomili bo nie przychodził sms aktywacyjny). Czy w HotForex jest ok?

PostNapisane: Wt, 11-11-2014, 05:18 
Stały bywalec

tak, z tego co wiem wszystko dziala rzetelnie i bez problemow. sam juz otworzylem rachunek bo mocno przepytalem znajomego :)

PostNapisane: Wt, 11-11-2014, 09:50 
Stały bywalec

Pochwały: 6
Jak dla mnie zabawny i nienaturalny jest dosc spory ruch w tym watku, szczegolnie gdy wypowiadaja sie osoby, ktore swiezo sie zarejestrowaly.
Nie moge niczego udowodnic, iz pewne osoby w tym watku sa oplacone (badz jest to jedna pod roznymi nickami) ale zalecam ostroznosc przy podejmowaniu decyzji, gdyz jak dla mnie wyglada to na przemyslany marketing.
Pozdrawiam

PostNapisane: Śr, 12-11-2014, 04:56 
Stały bywalec

masz racje. ogolnie na forach jak grzebie info o brokerach to jest oststnio zwiekszona aktywnosc. na rynku sporo sie dzieje - armada uciekla z pl, weszlo hft, admiral wprowadzil nowe rachunki wiec tez zainteresowanie wieksze. a czy mozesz dodac cos od siebie na temat? mozesz polecic jakiegos broka?

PostNapisane: Śr, 12-11-2014, 12:47 
Stały bywalec

z armada to akurat problemu ze odchodza nie mam bo takie rekwoty mi na danych dawali to glowa mala. Czekalem czasami po 30 sek na otwarcie pozycji i nie dalo sie grac przy mojej strategii. Z takimi opiniami spotkalem sie tez u innych uzytkownikow.

Milki - tez mialem ten problem z XM i musialem recznie z supportem to aktywowac...

Odnośnie HotForex to kolejny tydzien jak gram na realu i 2 razy zdarzylo mi sie opoznienie, nie duze bo ok 2 sek ale zawsze.

xXx - patrzac na ilosc osob ktore ogolnie na tym forum sa i ich ilosc postow to wszystko moze byc podejrzane zwlaszcza jak ktos jest nowy :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona

Godziny sesji | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]