Teraz jest Pn, 23-07-2018, 07:50

Godziny sesji | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr, 13-04-2016, 21:38 
Nowy użytkownik

Witam,

Stóje przed decyzją gdzie otworzyć rachunek . Jakieś sugestie ? Będę wybierał miedzy tymi trzema : XTB, TMS czy HFT brokers

pozdraiwma

PostNapisane: Cz, 21-04-2016, 10:33 
Stały bywalec

Ja bym polecił Ci HFT brokers.

PostNapisane: Pt, 29-04-2016, 11:23 
Stały bywalec

Witaj,

"Chwila" już minęła od napisania postu ale może jeszcze się wahasz.

Wszystko zależy od tego, czego potrzebujesz. Każdy broker ma swoje mocne i słabe strony. Z tych trzech najmniej wyróżnia się wg mnie TMS. Oferta najmniej bogata i teoretycznie 'najdroższa'. Na plus jednak mają platformę cTrader - jeśli ktoś jej potrzebuje to jest to jedyny polski broker, który ją oferuje.

XTB ma największą ilość instrumentów. Pytanie zatem na czym handlujesz. HFT też ma ich całą masę ale na pewno ciut mniej. Z drugiej strony na pewno mają najlepsze prowizje i spready.

To oczywiście tak w skrócie.

Coś za coś, jak zawsze :).

ForexClub.pl- Rabaty u brokerów STP ECN MTF: - Vipro Markets (-50%) - mForex (-11%) - Dukascopy (-20%) - LMAX (negocjuj stawkę) - FxPro

Forex Club Tools

Zapraszamy do kontaktu.

PostNapisane: Wt, 31-05-2016, 14:50 
Nowy użytkownik

mam pytanie do zorietowanych w temacie ... który z tych trzech brokerów ma najniższą prowizję, bo gdzieś widziałem że xtb ruszyło z ofertą gdzie prowizja wynosi 0,0011%, a spready od 0,1 . Czy TMS lub HFT mają podobne oferty którym warto się przyjrzeć?

PostNapisane: Śr, 6-07-2016, 10:56 
Stały bywalec

DARIUSZ_K napisał(a):
mam pytanie do zorietowanych w temacie ... który z tych trzech brokerów ma najniższą prowizję, bo gdzieś widziałem że xtb ruszyło z ofertą gdzie prowizja wynosi 0,0011%, a spready od 0,1 . Czy TMS lub HFT mają podobne oferty którym warto się przyjrzeć?

0,0011% to bardzo, bardzo mało. Pytanie na jakich warunkach oferuje to XTB. Na stronie mają napisane:
Prowizje już od 0,0011% (Prowizja 0,0011% - dla instrumentu DE30 na poziomie 10.300 i EURPLN na poziomie 4,30. Nominalna stawka prowizji dla wszystkich instrumentów wynosi 3USD za otwarcie i 3USD za zamknięcie pozycji na koncie PRO Powered by ECN) - pełna tabela opłat i prowizji.
Z tego co rozumiem to 0,0011% jest dla DE30 i EURPLN, a dla pozostałych instrumentów 0,0030% -> czyli drożej niż w HFT Brokers. I tym samym trzeba pamiętać, że to promocja, a promocje mają to do siebie, że są ograniczone czasowo.

TMS oferuje standardowo prowizję w wysokości 0,0040%.

ForexClub.pl- Rabaty u brokerów STP ECN MTF: - Vipro Markets (-50%) - mForex (-11%) - Dukascopy (-20%) - LMAX (negocjuj stawkę) - FxPro

Forex Club Tools

Zapraszamy do kontaktu.

Godziny sesji | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]