Teraz jest Cz, 26-04-2018, 02:00

Godziny sesji | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr, 2-11-2016, 15:33 
Nowy użytkownik

Jakie macie zdanie na temat opcji binarnych? - warto w nie inwestować pieniądze? można na tym zarobić? Jakie znacie platformy do inwestowania w opcje?

PostNapisane: Cz, 3-11-2016, 13:22 
Nowy użytkownik

Moim zdaniem warto inwestować pieniądze w opcje binarne - zyski nie są może rewelacyjne, ale są całkiem dobre. Co do ryzyka, to jest mniejsze, niż przy forexie - jest bowiem z góry znane.

PostNapisane: So, 5-11-2016, 14:42 
Nowy użytkownik

W opcje binarne inwestuję od kilkunastu miesięcy i choć z zyskami bywało różnie (raz lepiej, raz gorzej), to jednak ostatecznie jestem sporo na plusie, także polecam inwestowanie w opcje - ważna jest jednak odpowiednia strategia (ja kieruję się grafami za okres poprzedni jednocześnie sugerując się wiadomościami z rynku. W Polsce jest co najmniej kilka platform, na których można inwestować w opcje, ja mogę polecić eXbino.

PostNapisane: So, 5-11-2016, 16:17 
Nowy użytkownik

Jaką strategię możesz polecić? - nie chodzi mi o szczegóły, bo tych i tak nikt nie poda, tylko o ogólne informacje. Co do tych platform, to jak jest z ich wypłacalnością? - zyski wypłycają bez problemów? Jakie środki są potrzebne do rozpoczęcia inwestycji?

PostNapisane: Pn, 7-11-2016, 16:31 
Nowy użytkownik

Opcje binarne jak dla mnie są zbyt ryzykowne. Nawet z dużą wiedzą na temat rynku Forex trudno jest skutecznie "obstawiać" opcje. Z pewnością większą kontrolę będziesz miał w przypadku tradingu na forex/cfd. Innymi słowy odradzałbym opcję, szczególnie na początek.

PostNapisane: Pt, 11-11-2016, 11:21 
Nowy użytkownik

ulryk194 napisał(a):
Co do tych platform, to jak jest z ich wypłacalnością? - zyski wypłycają bez problemów? Jakie środki są potrzebne do rozpoczęcia inwestycji?

Na najpopularniejszych platformach nie ma problemów z wypłatami zysków. Co do minimalnego depozytu, to na większości platform wynosi on około 1000 zł, najniższy jest na eXbino, od niedawna wynosi zaledwie 50 zł (szczegóły znajdziesz na https://exbino.com/rodzaje-rachunkow/), także dla kogoś, kto nie chce od razu inwestować większych kwot, ta platforma będzie najrozsądniejszym wyborem.

PostNapisane: Wt, 11-04-2017, 16:03 
Nowy użytkownik

Z tego co wiem są brokerzy u których wpłata jest mniejsza niż 1000 zł, ile wpłacić to mały problem, ale najważniejsze jak wygrać?
Na ile nastawić opcję, czy dłuższe okresy są bezpieczniejsze?

PostNapisane: Wt, 18-04-2017, 17:03 
Stały bywalec

Są brokerzy, u których minimalne inwestycje zaczynają się już od 50PLN bądź 10$. Tu https://binary24.pl/polecani-brokerzy/ jest lista sprawdzonych oraz wypłacalnych brokerów, najbardziej popularnych w Polsce.

PostNapisane: Pt, 5-05-2017, 14:09 
Nowy użytkownik

Nawet u naszego największego rodzimego brokera nie ma minimalnej wpłaty, także można handlować na opcjach binarnych za niewielkie kwoty, ale jaki sens. Najlepiej nauczyć się na demo, a poźniej wpłacić 300-500 zł na początek. Gdy dokonujemy wyboru brokera ważna jest czytelna platforma oraz należy sprawdzić jakie opłaty pobiera nasz pośrednik. Jest wiele rankingów, które takie opłaty podsumowują, bez problemu można się w tym zorientować. Powodzenia

PostNapisane: N, 22-10-2017, 21:29 
Nowy użytkownik

Ja byłbym bardzo ostrożny, opcje binarne mimo wszystko mogą być niebezpieczne.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Godziny sesji | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]