Teraz jest So, 23-06-2018, 08:14

Godziny sesji | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
 Tytuł: Pozyczka
PostNapisane: Wt, 27-06-2017, 18:05 
Nowy użytkownik

Witam! Planuję wzięcie pożyczki na firmę która dopiero się rozrasta. doradźcie mi gdzie najlepiej wybrać pożyczkę ? Sprawdzałem wcześniej ranking kredytów gotówkowych i wydaje mi się bardzo fajną opcją pożyczka od Alior bank jak uważacie ?

Tytuł: Re: Pozyczka
PostNapisane: Pt, 8-12-2017, 11:19 
Nowy użytkownik

kredyt na nową firmę praktycznie nie sposób otrzymać: http://pamietnikwindykatora.pl/2014/09/ ... owa-firme/ Niektóre banki mamią jakoby było to możliwe ale w praktyce okazuje się że nie. Chyba ż epod mocne zabezpieczenie rzeczowe - hipoteka. A pozabankowe pożyczki dla firm w tym dla nowych firm mają bardzo wysokie RRSO tym wyższe im mniej wymagań co do zdolności kredytowej. Czy taką pożyczkę opłaca się brać na rozwój firmy?

PostNapisane: Pn, 7-05-2018, 17:57 
Nowy użytkownik

ignac napisał(a):
kredyt na nową firmę praktycznie nie sposób otrzymać: sprzęt gastronomiczny Niektóre banki mamią jakoby było to możliwe ale w praktyce okazuje się że nie. Chyba ż epod mocne zabezpieczenie rzeczowe - hipoteka. A pozabankowe pożyczki dla firm w tym dla nowych firm mają bardzo wysokie RRSO tym wyższe im mniej wymagań co do zdolności kredytowej. Czy taką pożyczkę opłaca się brać na rozwój firmy?

Zgadzam się z Twoim zdaniem! Moim zdaniem zabezpieczenie rzeczowe w postaci hipoteki jest jednym z najbardziej porządanych przez banki zabezpieczeniem.

PostNapisane: Pn, 14-05-2018, 19:26 
Stały bywalec

Planuje kupno nowego samochodu, jednak aby to nastapilo, musze wziac drobny kredyt, gdyz nie mam całej kwoty pieniazkow. Kumpel polecil mi strone , dzieki ktorej moge sprawdzic i przeliczyc wybrany przezemnie kredyt. Rowniez moge porownac oferte kilku bankow naraz, co bardzo mnie cieszy, gdyz moge wybrac najlepsza. Jesli jestes zainteresowany tematem to sprawdzisz to na ich stronie.

PostNapisane: Pn, 11-06-2018, 21:04 
Nowy użytkownik

Bardzo ciekawy temat generalnie te opcje binarne - zdecydowanie inwestowanie jest bardzo dobre jednak wymaga bardzo wiele wiedzy. Nie miejcie wątpliwości, że można na tym zarobić ale jednocześnie, że wymaga to wiedzy. Tutaj można zdobyć potrzebną wiedzę i potrenować na koncie demo - to może być z pewnoscią cenne doświadczenie.

A macie może też coś takiego jak opcje binarne poradnik? Ile takie coś w ogóle kosztuje? Jak to szukać?

PostNapisane: Pn, 18-06-2018, 15:34 
Nowy użytkownik

aleks454 napisał(a):
Planuje kupno nowego samochodu

Jeśli planujesz kupić używane auto do 5000zł to zdecydowanie polecam pożyczki ratalne :)

Godziny sesji | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]